Adwokat Rzeszów Wiktor Gamracki
Adwokat Rzeszów Wiktor Gamracki

 • Poniedziałek
  8:00 - 18:00
 • Wtorek
  8:00 - 18:00
 • Środa
  8:00 - 18:00
 • Czwartek
  8:00 - 18:00
 • Piątek
  8:00 - 18:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o kancelarii


Adwokat Wiktor Gamracki jest doświadczonym specjalistą w prowadzeniu skomplikowanych postępowań sądowych w sprawach cywilnych i karnych. Jako prawnik procesowy posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz praktykę w świadczeniu pomocy prawnej podmiotom gospodarczym. Posługuje się także biegle językiem angielskim.

Pan Wiktor Gamracki ukończył jednolite studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W czasie studiów uczestniczył w seminarium z prawa handlowego i obronił pracę magisterską związana z problematyką umów, z uwzględnieniem aspektów umów ubezpieczenia. Następnie, po odbyciu aplikacji adwokackiej w rzeszowskiej Izbie Adwokackiej i zdaniu egzaminu zawodowego, rozpoczął pracę jako aplikant adwokacki w renomowanej kancelarii adwokackiej w Rzeszowie.

Podczas swojej kariery prawniczej przez cztery lata występował w sądzie, działając na zasadzie udzielonego przez patrona pełnomocnictwa substytucyjnego w sprawach cywilnych i karnych. Wielokrotnie prowadził postępowania gospodarcze, w szczególności procesy o zapłatę. Od dwunastu lat z sukcesem prowadzi własną kancelarię, świadcząc porady zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym. Jego specjalizacją są sprawy spadkowe oraz rodzinne.

Adwokat Wiktor Gamracki znajduje się w rejestrze adwokatów prowadzonym przez Naczelną Radę Adwokacką oraz jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie. Dodatkowo, wpisany jest na listę obrońców w sprawach karnych, którą posiadają sądy.


Dojazd


Komentarze


Ocena: