Borucka Hein Łukasik Kancelaria Adwokacka
Borucka Hein Łukasik Kancelaria Adwokacka

 • Poniedziałek
  8:30-16:30
 • Wtorek
  8:30-16:30
 • Środa
  8:30-16:30
 • Czwartek
  8:30-16:30
 • Piątek
  8:30-16:30
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o kancelarii


Kancelaria Adwokacka Borucka Hein Łukasik powstała w wyniku połączenia bogatego doświadczenia i wiedzy zdobytej przez naszych wspólników w różnorodnych dziedzinach prawa. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową pomoc prawną na pełnym zakresie dla zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Jesteśmy gotowi służyć wsparciem zarówno w procesach biznesowych, jak i prywatnych sprawach.

Nasz priorytet to znalezienie dla Ciebie najlepszych rozwiązań, uwzględniających Twoje potrzeby, cele, koszty i oczekiwane efekty. Oprócz działu biznesowego, silnym obszarem naszej działalności jest świadczenie kompleksowej pomocy prawniczej w sprawach cywilnych, rodzinnych, pracowniczych i karnych dla osób fizycznych.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni prawnicy, którzy są gotowi podjąć się rozmaitych wyzwań. Kancelaria nawiązuje również owocną współpracę z doradcami podatkowymi, komornikami i notariuszami, aby zagwarantować Ci kompleksowe wsparcie.

Adwokaci, którzy są jednocześnie wspólnikami i założycielami naszej Kancelarii, stanowią fundament naszego zespołu, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Magdalena

Data dodania: 2024-03-05 10:37:10

Z całego serca polecam współpracę z Kancelarią Prawną Borucka Hein Łukasik. Z usług Pana Mecenasa Adama Heina korzystałam przy sprawie rozwodowej. Profesjonalny, sumienny, konkretny i rzeczowy, a przy tym miły i sympatyczny adwokat. Pan Mecenas był zawsze do dyspozycji, jak nie mógł odebrać telefonu zawsze oddzwaniał i odpowiadał na każde pytanie jakie mu zadałam. Czułam od samego początku, że trafiłam do profesjonalisty z pasją, który swoją pracę wykonuje rzetelnie i każdego klienta oraz każdą sprawę traktuje indywidualnie. Każdemu szczerze polecam Pana Adama jako adwokata, dzięki niemu cała moja sprawa rozwodowa trwała bardzo szybko, nie było żadnych problemów z dokumentami i formalnościami, a ja sama nie musiałam się niczym martwić. Kilkukrotnie miałam również okazję korzystać z porad prawnych u Pani Mecenas Justyny Boruckiej. Szczególnie polecam za ogrom wiedzy, kompetencje i świetny kontakt. Pomogła mi doprowadzić kilka trudnych spraw do szczęśliwego finału. Zawsze mogłam liczyć na fachową poradę i duże zaangażowanie. Konsultacje prawne za każdym razem spełniały całkowicie moje oczekiwania, a wizyty w kancelarii były czystą przyjemnością. Kancelarię Borucka Hein Łukasik polecam każdemu, kto wymaga pomocy prawnej. Profesjonalizm w każdym calu!

Adres IP: ***.***.**.130

0 0

Sebastian

Data dodania: 2024-02-11 17:23:45

Polecam te Kancelarie. Profesjonalna obsługa oraz szeroki zakres świadczonych usług. Jeżeli szukasz najlepszej kancelarii w Rzeszowie i okolicach to właśnie znalazłeś:) Polecam z czystym sumieniem

Adres IP: **.***.**.237

0 0