Kancelaria Prawna Rzeszów M. Wojciechowska i Wspólnicy
Kancelaria Prawna Rzeszów M. Wojciechowska i Wspólnicy

 • Mochnackiego 25/3,

  35-016 Rzeszów

 • tel: 17 852 20 85
 • https://www.kancelaria-rzeszow.com/
 • Poniedziałek
  8:00 - 17:00
 • Wtorek
  8:00 - 17:00
 • Środa
  8:00 - 17:00
 • Czwartek
  8:00 - 17:00
 • Piątek
  8:00 - 17:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o kancelarii


M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria prawnicza Sp. K. to kancelaria adwokatów oraz radców prawnych, która na rynku usług prawniczych działa od 1994 roku, a pod obecną nazwą kancelaria działa od 2012 roku. W kancelarii pracują wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani adwokaci oraz radcy prawni, którzy bez większego problemu poradzą sobie z rozwiązaniem skomplikowanych problemów prawnych. Atutem kancelarii jest wieloletnie doświadczenie, ciągle aktualizowana wiedza, a także kreatywność osób pracujących w doradztwie prawnym, które umieją postawić się w sytuacji klienta i poszukują najbardziej skutecznych rozwiązań w celu jej rozwiązania.

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria prawnicza Sp. K. to firma, której placówka jest zlokalizowana na ul. Mochnackiego 25/3 w Rzeszowie. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, jednakże istnieje również możliwość umawiania spotkań w sobotę po wcześniejszym kontakcie z sekretariatem kancelarii. Kancelaria Prawna Rzeszów to wiodąca firma na rynku usług prawniczych, która dzięki profesjonalnemu zarządzaniu jest w stanie zmierzyć się nawet z ciężkimi sprawami i wyzwaniami.

Nowoczesna kancelaria gwarantuje swoim klientom bezpieczeństwo korzystania z usług oraz pełną poufność i dyskrecję w zakresie zleconych spraw. Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w prawie nieruchomości, prawie zamówień publicznych, prawie inwestycyjny i budowlanym, w prawie pracy, w prawie cywilnym, w prawie rodzinnym, jak również w ubezpieczeniach i odszkodowaniach. Adwokaci działający w kancelarii M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria prawnicza Sp. K. zdobyli doświadczenie w codziennej pracy w klientami podczas realizacji ogromnych, jak i nieco mniejszych projektów w trakcie rozmów i negocjacji z klientami, jak i w procesach sądowych. Wypracowane standardy postępowania, wiedza i wieloletnie doświadczenie umożliwiają traktować adwokatom i radcom prawnym każdą sprawę w sposób indywidualny, który zapewni klientom najlepsze rozwiązanie sprawy.

 

Może Cię zainteresują inne internetowe katalogi Prawnik Rzeszów dla  M. Wojciechowska i wspólnicy:

 

Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy działająca w Rzeszowie świadcząca usługi prawne posiadająca biuro w Rzeszowie przy ulicy MOCHNACKIEGO 25/3 na piętrze w biurowcu z wygodnym parkingiem. Zajmuje się sprawami prawnymi oraz w pełni kompleksowymi usługami adwokackimi z prawa pracy oraz prawa cywilnego. Kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu na co dzień specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki wszechstronności może pomagać wielu klientom świadcząc komplementarne porady albo prowadząc sprawy w ich imieniu

Adwokacka kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Zaangażowany skład Prawników oraz Aplikantów w różnych gałęzi prawa umożliwia reprezentowanie spraw klientów na zdalnie. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria prawnicza Wojciechowska i wspólnicy w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz doskonale reprezentuje zleceniodawcę w sądzie. Jeżeli szukasz profesjonalnego prawnika to zgłoś sie do  Kancelaria Prawna Małgorzata Wojciechowska w Rzeszowie.

Wyznaczone standardy, które obowiązują w Prawna kancelaria M. Wojciechowska i wspólnicy Rzeszów są unowocześniane, ma to na celu oferowanie usług oraz spersonalizowane wykonywanie usług, z których klient w pełni będzie zadowolony. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na stronie www www.kancelaria-rzeszow.com.pl/

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Kancelaria prawna Wojciechowska

Data dodania: 2022-03-25 07:53:10

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. to kancelaria prawnicza działająca w Rzeszowie od 1994 roku. Jej doświadczenie, a także profesjonalna kadra pozwalają na świadczenie kompleksowych usług i udzielanie praktycznych porad. Kancelaria zatrudnia wielu adwokatów, radców prawnych, a także pozwala się rozwijać pode swoimi skrzydłami praktykantom i aplikantom. W kancelarii można skorzystać z pomocy w zakresie prawa pracy, inwestycyjnego i budowlanego, rodzinnego, cywilnego i wielu innych.

Adres IP: 34

0 0

klinet

Data dodania: 2022-01-05 09:34:52

Jako klient polecam - dobry kontakt i sprawne działanie. Może nie jest to najtańsza kancelaria w Rzeszowie ale naprano skuteczna

Adres IP: **.***.**.23

1 0

Marek T

Data dodania: 2021-12-30 08:00:09

Polecam - jezeli szukasz dobrego adwokata - to jest to odpowiadania kancelaria

Adres IP: **.***.**.118

8 0

Adwokat Rzeszów

Data dodania: 2021-08-06 07:51:36

Prawo jest bardzo szerokim pojęciem i niejeden z nas gubi się podczas jego zgłębiania. W Polsce obowiązuje wiele kodeksów prawnych, a w nich znajdują się przeróżne przepisy z wielu dziedzin życia. Zamieszczamy więc na tej stronie wiele artykułów na temat prawa cywilnego, karnego, konstytucyjnego, administracyjnego czy wojskowego, jak i porady prawne, opis specyfiki pracy radcy prawnego, adwokata i wiele innych informacji, które są przydatne dla każdego. Warto więc prześledzić nasze artykuły i skorzystać z porad.

Adres IP: 87

0 0