Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów
Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów

 • Poniedziałek
  9:00 - 16:00
 • Wtorek
  9:00 - 16:00
 • Środa
  9:00 - 16:00
 • Czwartek
  9:00 - 16:00
 • Piątek
  9:00 - 16:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o kancelarii


Tokarczyk i Partnerzy to kancelaria prawników Rzeszów w Rzeszowie, oferują kompleksowe konsultacje prawne z wielu, w tym wyspecjalizowanych,  dziedzin prawa. Przewagą kancelarii Tokarczyk i Partnerzy jest stały, zorganizowany zespół Adwokatów wyspecjalizowany w każdych zakresach prawa.
W ponad dziesięcioletniej działalności Kancelarii przeprowadziliśmy ponad ponad trzy tysiące spraw, co stanowi gwarancję wspomnianego doświadczenia oraz pokazuje stopień zaufania klientów do kancelarii prawników Rzeszów.

Osiągnięcie takiego wyniku nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie sprawnego zespołu aplikantów na prawników, adwokatów i i takich tam innych pracowników. 

 

Adwokacja kancelaria TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) specjalizująca się w prawie od wielu lat która posiada oddział w Rzeszów ul. Rejtana 36 na IV kondygnacji w biurowcu Conres Rzeszów. Zajmuje się poradami z zakresu prawa oraz kompleksowymi   usługami adwokackimi z wielu dziedzin . Prawna kancelaria Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie dobrze specjalizuje się w prawie budowlanym, prawie pracy, prawie cywilnym i wielu innych . Dzięki wszechstronności może pomagać wielu klientom świadcząc profesjonalne porady albo reprezentować interesy klientów w sądzie .

Zobacz pozostałe internetowe katalogi Prawnik Rzeszów

 

Prawnicza kancelaria TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu działa swoje usługi na terenie całej Polski . Posiada oddziały w Jarosławiu, Przemyślu, Sanoku, Rzeszowie . Doświadczony zespół Prawników oraz Aplikantów w różnych dziedzin prawa umożliwia prowadzenie spraw klientów na zdalnie . Każda sprawa to wyzwanie do którego  Prawnicza kancelaria TiP Rzeszów (Tokarczyk i Partnerzy) w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz sprawnie reprezentuje zleceniodawcę na sali rozpraw .

Wyznaczone standardy oferowane przez  Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie są unowocześniane ma to na celu świadczenie usług   oraz indywidualne oferowanie usług z których klient będzie zadowolony . Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na stronie www

Dojazd


Komentarze


Ocena:

Mateusz

Data dodania: 2023-01-17 13:37:37

NIE polecam - Agnieszka Waś Wróbel - jej szczególnie - przegrała prowadzenie sprawy rozwodowej - nic jej nie wyszło

Adres IP: 32

0 0

Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów

Data dodania: 2022-05-11 08:42:11

jak w kancelarii Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów wyglada prowadzenie sprawy rozwodowej ?

Adres IP: **.***.**.111

0 0

Agnieszka

Data dodania: 2021-12-14 11:02:27

Czy mogę prosić o opinie jak kancelaria Tokarczyk i Partnerzy w Rzeszowie radzą sobie w sprawie rozwodowej ? Jestem z Rzeszowa i trafiłąm na tą strone wpisując w google rozwód rzeszów tokarczyk i partnerzy

Adres IP: 23

0 2