Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska
Kancelaria Radcy Prawnego Alina Terpińska

 • Poniedziałek
  9:00 - 16:00
 • Wtorek
  9:00 - 16:00
 • Środa
  9:00 - 16:00
 • Czwartek
  9:00 - 16:00
 • Piątek
  9:00 - 16:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o kancelarii


Alina Terpińska to doświadczony radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.

Od 2013 roku pracuje w zawodzie i prowadzi własną kancelarię w Rzeszowie. Od 2015 roku współpracuje z Rzeszowskim Ośrodkiem Ekonomii Społecznej, oferując pomoc prawną dla podmiotów ekonomii społecznej, takich jak fundacje, stowarzyszenia, spółki z o.o. non-profit i spółdzielnie socjalne. W swojej praktyce świadczy pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, obejmującą wszystkie czynności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa oraz reprezentację w postępowaniach sądowych. Ponadto, angażuje się w inicjatywy dotyczące pozasądowych sposobów rozwiązywania sporów i jest stałym Mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie.

Jej obszar działania obejmuje sprawy cywilne, w tym rodzinnego i spadkowe. Zajmuje się doradztwem, sporządzaniem pism, prowadzeniem negocjacji i reprezentacją w sądzie. Dla Aliny najważniejsza jest różnorodność zadań i przekonanie, że jej praca ma sens. Do każdej sprawy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, podejmując wyzwania, które stawiają się przed nią.

Jej priorytetem jest rzetelność, szybkość oraz skuteczność w działaniu. Dąży do zapewnienia każdemu Klientowi poczucia bezpieczeństwa i spokoju, jednocześnie zapewniając pełen wgląd w sytuację i skuteczne działania w bieżących sprawach. Dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi, Klientom może być pewnym, że ich sprawy są w dobrych rękach.

Dojazd


Komentarze


Ocena: